Informace a organizační pokyny pro účastníky LDRA - Dětského tábora SuperTramp 2024 a jejich rodiče (zákonné zástupce)

 

1. Rekreační akce se koná v termínu:

2. Věkové rozmezí dětí:

nejmladší – děti od 6ti let, které ve školním roce 2022/2023 absolvovaly min. první rok školní docházky, mladší děti dle individuální dohody

3. Adresa rekreačního střediska:

SuperTramp, jméno a příjmení dítěte, Areál JITŘENKA, 569 91 Jedlová u Poličky.
Poslední zásilky posílejte nejpozději 10. července, jinak nám je nestihne pošta doručit.

4. Cesta do rekreačního střediska:

V Poličce směrem na Svitavy, před koncem Poličky rovně z hlavní silnice směr Pomezí. V Pomezí značená odbočka vpravo směr BALDA a po prvním výjezdu z lesa minete první tábor vlevo. Pokračujete po silnici a asi po jednom kilometru cesty se v lese otevírá po levé straně nahoře malé prostranství s místní kaplí. Vedle kaple začíná cesta k branám areálu. Toto cílové místo bude označeno orientačními tabulemi. Prosíme Vás, abyste zvážili nutnost návštěv dětí. Rádi Vás uvítáme, ale stesk zejména těch menších, nenavštívených dětí, se pak obtížně zvládá.

Mapa k dispozici ZDE »

5. Vybavení dětí

Při vybavení dětí vezměte prosím v úvahu možnost chladného počasí. Mladší děti budou ubytovány v budově a starší děti ve srubech. V budově i ve srubech je elektrické světlo.
Děti prosím vybavte vlastním spacím pytlem a polštářkem – viz. seznam věcí s sebou - opatřeným jmenovkou. Dále dětem přibalte šátek a čepici s kšiltem.
Kompletní seznam věcí s sebou je zveřejněn na webu. Všechny ubytovací prostory budou vybaveny standardními povlečenými lůžky a nábytkem. V případě chladného počasí poskytneme dětem další přikrývky. Veškerá zavazadla dětí prosím označte visačkami se jménem a adresou, jednotlivé věci dětem označte. Do zavazadel vložte seznam věcí. V rekreačním středisku nelze dětem běžně prát prádlo ani ostatní ošacení. Děti vybavte přiměřeným kapesným. Peníze mohou děti utratit v místním kiosku nebo při výletech. Má-li dítě sebou cennosti nebo např. větší obnos hotovosti, je možné je v táboře bezpečně uschovat.

6. Stravování na rekreační akci

Děti se budou stravovat v zařízené jídelně. Bude podávána snídaně spolu s dopolední svačinou (ovoce, zelenina), oběd, odpolední svačina a teplá večeře. Na požádání dostane dítě druhou večeři.

7. Kontakty na pořadatele:

Radka Ministrová
Pod hrází 92, 530 02 Pardubice - Spojil
tel.: 605 251 840 • info@supertramp.cz